N
brak ofert w schowku
brak inwestycji w schowku
Gdynia Bernadowo
termin realizacji: IV kwartał 2016

oferty


typ metraż cena pokoje piętro MDM plan schowek drukuj
Mieszkanie 120,91 m2 880 223 PLN 5 1 nie
Mieszkanie 120,64 m2 956 927 PLN 5 2 nie
Mieszkanie 120,08 m2 988 100 PLN 5 3 nie

opis inwestycji


KAŻDA PIĘKNA I PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM MIEJSCOWOŚĆ, MA SWOJE MAGICZNE MIEJSCA, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA JEJ WYJĄTKOWOŚĆ.
Takim właśnie szczególnym urokiem charakteryzuje się obszarem jest gdyńskie osiedle, będące częścią dzielnicy Mały Kack.
Niewielkie budynki, idealnie wkomponowują się w krajobraz pozwalając, aby to zieleń drzew i lasów, a nie bryły budynków, stanowiły wizualną dominantę.
Niska zabudowa, jej spadziste dachy, funkcjonalne i wygodne rozkłady mieszkań, a także ciekawa aranżacja części wspólnych budynków zapewnia mieszańcom komfort a wykorzystanie naturalnych materiałów nawiązuje do otaczającej osiedle przyrody. Całość starannie wkomponowana w tereny zielone z alejkami, placem zabaw, miejscem przeznaczone na fitness i relaks dopełniają obrazu jako miejsca nowoczesnego i wyjątkowego.
Świetna komunikacja z całym Trójmiastem stanowi atut w codziennej pogoni za czasem. A gdy po intensywnym dniu powrócą Państwo na osiedle, do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci oddajemy doskonałą infrastrukturę wypoczynkowo – rekreacyjną. Część wzgórza, na którym położone jest osiedle, zagospodarowaliśmy tak, aby znalazły się na nim boisko, plac zabaw i zewnętrzna siłownia. Cały teren opleciony zostanie ścieżkami do nordic walking oraz joggingu. 
Osiedle jest skutecznie zabezpieczane przez dyskretne: ogrodzenie, monitoring i całodobową ochronę.
Zmotoryzowanych ucieszą parkingi i wewnątrzosiedlowe drogi ze zjazdami do garaży, a spacerowiczów szerokie chodniki i przejścia dla pieszych.
Osiedle to także enklawa spokoju dla osób niepełnosprawnych. Zarówno otaczające je tereny zielone, jak i wnętrza budynków oraz mieszkań, dostosowane zostały do potrzeb tych osób.

Etap I obejmuje 6 budynków 4 kondygnacyjnych z halami garażowymi, w których znajdują się pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie.
Na terenie osiedla znajdą się liczne funkcje rekreacyjno-wypoczynkowe takie jak iluminowany wewnętrzny park z alejkami i ławkami, siłownia na świeżym powietrzu i rodzinny plac zabaw dla dzieci.
Na dalszym etapie realizacji inwestycji pojawi się boisko, plac zabaw dla dzieci oraz malowniczy strumyk.

lokalizacja